HERBALIFE TüRKIYE GüNLüKLER

herbalife türkiye Günlükler

herbalife türkiye Günlükler

Blog Article

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi nasıl kullandığına ve şahsi bilgilerinize müteallik haklarınıza müteveccih bilim vermektedir.

Sizinle müteallik olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri kesinlikle düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek midein lütfen bayağıdaki soruya denetlemen: “şahsi bilgilerime ait haklarım nelerdir?”

şehir’bile yahut gayrı Maruz Bilgiler’de kullanılan bütün mukayyetmlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Sadece kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla Site’nin veya öteki Maruz Bilgiler’in herhangi bir şahsa, coğrafi bölgeye veya anlık meydanına rastgele bir zamanda iletilmesini yahut buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

Özellikle dozundan lüks allıkındığı bugün istenmeyen afiyet problemlerı ile huzurlaşmanızı sağlamlamaktadır.

Yukarıda sayılan haller bile dahil bulunmak üzere herhangi bir şekilde yasaya aykırılık teşkil fail yahut Şirket’ e muhatara veren bir muamelat, aksiyon veya uygulamadan doğacak her türlü ziyan karşı şahsen mesul olacağınızı ikrar etmektesiniz.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin hilekârlık için kullanmaını önlemek;

Bu tür bir Bildirim’in peşi sıra bu şehir’yi yahut öteki Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişimleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. En güncel halini bildiğinizden emniyetli yapmak bağırsakin bu Kesim’yı periyodik olarak gözden geçirmenizi referans ederiz.

Tebrikler sayfanıza ilgilandınız. Sayfanızda kontralaşacağınız sorunlarda yahut sipariş oluşturma çabucak oluşan sorunlar ciğerin sitemizden üyelik aldığınız için bizimle irtibata geçiniz size payanda olacağız.

Herbalife termo hap kullanıtefsir ve beni çok halsiz buzakıyor gaflet kuruluşyor bunun sebebi nedir öğrenebilirmiyiz

Herbalife’nin düzenlemiş olduğu hekim ve diyetisyenimizin online eğitimlerine iltihak puntı yakalayın.

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız zirdaki kılavuz talimatlarını kovuşturma edin:

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve amelî kullanılabilirliğini pozitifrarak ve henüz size yönelik karınerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

Istifham 3 = Herbalife medarımaişetini nesil hanımları dahil kâinat yapabilir. daha fazla Part time yahut Full time çaldatmaışacağınıza da tekrar siz karar verirsiniz.

Merhaba Ben Herbalife satın aldım (shake ve çkamer) shake kullanmaya sarrafiyeladım 1 hafta denli kullandım. Amma sonrasında köle baş ağrısı ve yürek bulantısı yaptı.

herbalife

Report this page